Pramogos

Svečiuojantis „Vienkiemyje“, laikas tirpte tirpsta tiek suaugusiems, tiek vaikams. Čia galima ne tik pasistiprinti gardžiu maistu, užsisakyti nakvynę, surengti įvairias šventes, bet ir puikiai ilsėtis – sodyboje gausu įvairiausių pramogų.

Mažieji lankytojai (o, tikėtina, kad suaugusieji – taip pat!) neįstengs praeiti pro gausybę medinių sūpuoklių, linguoklių, čiuožyklų, žaidimų aikštelių su skulptūromis, įrengtų visoje sodybos teritorijoje.
Būtinai pereikite upę linguojančiu „beždžionių“ tiltu ir kitapus pateksite į tikrą vaikų pasakų šalį – atsidursite tikrų tikriausiame „Nykštukų kaimelyje“. Čia galėsite ne tik žaisti, tačiau susipažinti ir su nykštukų gyvenimu: apsilankyti nykštukų namučiuose, medinėje jų miestelio bažnytėlėje, mokyklėlėje, nykštukų malūne ir net kepykloje! Kiekvieną savaitgalį (vasaros sezono metu) žavus klounas Bomas čia sukviečia vaikus išbandyti vikrumą ir laimėti daugybę prizų.
„Vienkiemio“ svečius mielai kviečiame jaukiose sodybos erdvėse rengti dalykinius ar verslo susitikimus, seminarus, konferencijas. Specialiai tam skirtoje salėje galime pasiūlyti ne tik šiltą aplinką, tačiau ir visą būtiną įrangą bei organizuoti kavos pertraukėles.
Besilankantieji „Vienkiemyje“ kviečiami dalyvauti ir kultūriniuose renginiuose. Sodyba garsėja teminiais naujametiniais vakarais, muzikinėmis programomis, koncertais. Čia jau smagiai siautė „kaubojai“, plieskė čigoniškos nakties laužai...
Jei dar neapžiūrėjote visų sodybos kampelių, neišbandėte visų pramogų, būtinai apsilankykite – nenusivilsite. Sodybos šeimininkai ir darbuotojai tikrai pasirūpins gera jūsų nuotaika!

Jūs visada laukiami sodyboje "Vienkiemis"


 

UAB ,,Sodyba ,,Vienkiemis", Vienkiemio g. 3, Padvarių k., Kretingos r., Lietuva; GPS koordinatės: 55.54.39 / 21.14.54;

tel: +370 445 78425; +370 685 69549;  +370 699 289 11
el. paštas: vienkiemis.sodyba@gmail.com; info.vienkiemis@gmail.com

Instagram

Sprendimas: Internetinių svetainių kūrimas